Про це розповів Президент клубу «Ретровики Львова», володар звання ретро-мер Андрій Гладун.
За його словами, у музеї «Ретро- Гараж» уже кипить підготовка:
«Буде гарно, голосно та атмосферно, – обіцяють організатори. – Ретро-техніка, музика минулого століття, стильні образи, живі легенди, історії та емоції – усе це чекає на вас!».
Старт о 14.00 від вул. Вітовського, 57 а (старе трамвайне депо.
15.00 – нагородження учасників.
Leopolis.news