Як наголосив мер Львова Андрій Садовий, попри те, що сьогодні війна і коштів немає на капітальні ремонтні роботи, все ж такі об’єкти треба брати в роботу і знаходити рішення, як їх впорядкувати, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
За словами голови Шевченківської районної адміністрації Ірини Джурик, дорога про яку йдеться, це недавно утворена дорога – з початку забудови цього району. Стан дороги дійсно незадовільний, тому районна адміністрація її розрівнювала і підсипала відфрезерованим асфальтом.
Позаяк дорога веде до амбулаторії сімейної медицини, яка обслуговує приблизно 15 тис. осіб, мер Львова Андрій Садовий закликав депутатів підтримати петицію про ремонт цієї ділянки дороги на вул. Під Голоском.
Відтак, відповідно до прийнятої ухвали, Шевченківська районна адміністрація у 30-денний термін має розробити дорожню карту реалізації електронної петиції за участю її автора та скерувати рішення на розгляд та затвердження постійній комісії міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства.
Leopolis.news