09.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Львові викривають російські ботоферми

    Джерело: скріншот з відео

    Сьогодні у Львові нардеп із групи «Відродження» Артем Дмитрук та представник правоохоронного комітету парламенту здійснюють рейди по російських ботофермах.

    Зокрема, у Львові на Зеленій, 151 «навідалися» до російських ботоферм – шахрайських кол-центрів. За словами нардепа, до прибуття поліції приміщення поспіхом покинуло близько 100 осіб.

    «Сьогодні виявили вже декілька шахрайських кол-центрів. Працюємо», – написав Дмитрук у Telegram.

    «Героїв УПА, 73, корпус 7.
    Поверх 3.4.8.
    Викрили один з найбільших шахрайських кол-центрів», – згодом повідомив він.

    За словами Дмитрука, там працювало 400-500 людей.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      На Львівщині встановили стелу пам’яті воїнів 356-го навчального артилерійського полку
      Наступна публікація
      У Румунії створять центр підготовки українських пілотів на F-16