Сьогодні у Львові нардеп із групи «Відродження» Артем Дмитрук та представник правоохоронного комітету парламенту здійснюють рейди по російських ботофермах.
Зокрема, у Львові на Зеленій, 151 «навідалися» до російських ботоферм – шахрайських кол-центрів. За словами нардепа, до прибуття поліції приміщення поспіхом покинуло близько 100 осіб.
«Сьогодні виявили вже декілька шахрайських кол-центрів. Працюємо», – написав Дмитрук у Telegram.
«Героїв УПА, 73, корпус 7.
Поверх 3.4.8.
Викрили один з найбільших шахрайських кол-центрів», – згодом повідомив він.
За словами Дмитрука, там працювало 400-500 людей.

Leopolis.news