Сьогодні вночі, 5 січня, у Львові чадним газом отруїлися дві людини.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.
«Близько 01:00 год., у м. Львові, в квартирі будинку по вул. М. Вовчка, 18, отруїлись, ймовірно, чадним газом 2 особи, яких у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у ОКЛ», – йдеться у повідомленні.
Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири.
Обставини події встановлюються.
Leopolis.news