14.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Львові вночі вчаділи дві людини

    Джерело: ілюстративне

    Сьогодні вночі, 5 січня, у Львові чадним газом отруїлися дві людини.

    Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.

    «Близько 01:00 год., у м. Львові, в квартирі будинку по вул. М. Вовчка, 18, отруїлись, ймовірно, чадним газом 2 особи, яких у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано у ОКЛ», – йдеться у повідомленні.

    Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири.
    Обставини події встановлюються.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Нардеп зі «Слуги народу» позував для фото у Карпатах у худі зі зухвалим написом (ФОТО)
      Наступна публікація
      На трасі «Львів – Ужгород» водій буса на смерть збив пішохода (ФОТО)