17.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Львові водій позашляховика збив 19-річну дівчину: вона – у лікарні

    Джерело: Нацполіції Львівщини

    16 жовтня близько 07:40 на вулиці Стрийській у Львові водій автомобіля «Mitsubishi L-200» (35-річний львів’янин) здійснив наїзд на 19-річну жительку Новояворівська.

    Унаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована, повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.

    За фактом слідчі Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

    Правоохоронці встановлюють обставини події.

     Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news

     

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Рашисти не полишають спроб оточити Авдіївку: за добу ЗСУ відбили 10 атак
      Наступна публікація
      Стало відомо, коли завершать ремонт мостів у Малехові та Великих Мостах