16 жовтня близько 07:40 на вулиці Стрийській у Львові водій автомобіля «Mitsubishi L-200» (35-річний львів’янин) здійснив наїзд на 19-річну жительку Новояворівська.
Унаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована, повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.
За фактом слідчі Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news