Вночі з середи на четвер, 11 березня, в парку «Погулянка» у Львові перехожі знайшли тіло чоловіка, який ймовірно впав з моста.
У поліції підтвердили інформацію про цей випадок, уточнивши, що особу загиблого ще не встановили, пише ZAXID.NET.
Також у поліції розповіли, що на тілі загиблиго не виявили ознак насильницької смерті, тому мова йде ймовірно про нещасний випадок чи самогубство.
На місці інциденту з ночі працює поліція. Особу чоловіка слідчі також ще не встановили, у нього не було при собі документів. Відомо лише, що з вигляду чоловікові близько 40 років. Одягнений він був у сіру куртку.
Leopolis.news