07.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Львові з понеділка запускають опалення у житлових будинках

    З понеділка, 3 листопада, у Львові розпочинається подача тепла до житлових будинків.

    Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

    За його словами, тепло з’явиться у помешканнях протягом наступних 2–5 днів, залежно від особливостей систем опалення. Вже зараз опалювальний сезон стартував у дитячих садках, школах та лікарнях.

    «Ці вихідні ще будуть відносно теплими, але з листопада поблажок чекати не доводиться. Добре, що можемо вчасно ввімкнути опалення для всіх», – зазначив Садовий.

    Міська влада просить мешканців у разі непередбачуваних збоїв у роботі систем повідомляти про це на гарячу лінію, щоб комунальні служби оперативно ліквідували проблеми.

    «Тримаємо все під контролем. Працюємо, щоб у кожному будинку було тепло», – запевнив міський голова.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Зранку рф завдала удару по дитячій лікарні в Херсоні, є постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
      Наступна публікація
      «Я думав, що з цим буде найпростіше»: Трамп про завершення війни росії з Україною