Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.
За його словами, тепло з’явиться у помешканнях протягом наступних 2–5 днів, залежно від особливостей систем опалення. Вже зараз опалювальний сезон стартував у дитячих садках, школах та лікарнях.
«Ці вихідні ще будуть відносно теплими, але з листопада поблажок чекати не доводиться. Добре, що можемо вчасно ввімкнути опалення для всіх», – зазначив Садовий.
Міська влада просить мешканців у разі непередбачуваних збоїв у роботі систем повідомляти про це на гарячу лінію, щоб комунальні служби оперативно ліквідували проблеми.
«Тримаємо все під контролем. Працюємо, щоб у кожному будинку було тепло», – запевнив міський голова.
Leopolis.news