12.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У медичних закладах Львівщини лікують 1541 пацієнта із COVID-19

    За попередню добу в області коронавірус підтвердили у 588 осіб. Госпіталізували 122 осіб, скерували на самоізоляцію – 1447 людей.

    Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

    131 пацієнта лікують у реанімаційних відділеннях. 33 – на ШВЛ. За увесь час COVID підтверджено у 51375 осіб. Померло 1404 людей. Одужали від коронавірусної інфекції – 34626 осіб. У 1569 пацієнтів медики вперше взяли ПЛР-проби.

    Знаходиться хворих в стаціонарах 1541, з них: у Львівській обласній інфекційній лікарні – 105 у Центрі легеневого здоров’я – 133 у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих – 140 у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» – 15 у ОКЛ – 34 у ЛШМД – 233 у 1 МКЛ – 81 у 5 МКЛ – 83 у 8 МКЛ – 106 у 1-му пологовому будинку – 13 у Стрийській міській лікарні – 81 у Стебницькій міській лікарні – 59 у Рудківській лікарні – 41 у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи – 95 у Кам’янка-Бузькій ЦРЛ – 38 у Сокальській ЦРЛ – 43 у Жовківській ЦРЛ – 36 у Жидачівській ЦРЛ – 41 у Самбірській ЦРЛ – 29 у Буській ЦРЛ – 39 у Пустомитівській ЦРЛ – 43 у Перемишлянській ЦРЛ – 54.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      У Львові лунатимуть сирени: фахівці перевірятимуть обладнання
      Наступна публікація
      Львівську юридичну фірму визнали найкращою на Західній Україні