18.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У мешканця Львівщини на кордоні вилучили майже 300 літрів вина (ФОТО)

    У пункті пропуску «Шегині – Медика» працівники митниці виявили факт незаконного переміщення вина.

    Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Львівській області.

    Алкоголь намагався ввезти до України 27-річний мешканець Львівщини автомобілем «Iveco Daily».

    «Громадянин для перетину кордону обрав смугу руху «червоний коридор». У митній декларації заявив, що перевозить пластикові горщики. Однак під час митного огляду в салоні автомобіля, серед особистих речей, митники знайшли 56 скляних бутлів ємністю 5 літрів з вином торговельної марки «La Cacciatora». Загалом у них містилось 280 літрів», – йдеться в повідомленні.

    Вино в молодика вилучено, справу скерують до суду, який визначить покарання.

    Фото: ГУ ДФС у Львівській області

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Трибунал ООН зобов’язав Росію негайно звільнити полонених українських моряків
      Наступна публікація
      За півтора року вартість будівництва дитсадка в Зимній Воді зросла на 15 млн грн