15.08.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Мінсоцполітики готують нові програми підвищення пенсій: коли українцям очікувати надбавок

    Міністерка соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що міністерство готує нові програми підвищення пенсій. Вони будуть реалізовані наступного року.

    Про це вона сказала під час наради глави держави з представниками Кабінету міністрів, повідомляє Офіс президента.

    «Ми зараз готуємо нові програми підвищення пенсій, які будуть реалізовані у 2021 році», – зазначила міністерка. Вона додала, що наразі середній розмір пенсії в Україні становить 3 тис. 400 гривень, що на 13% більше у порівнянні з попереднім роком.

    Також Марина Лазебна повідомила, що з Фонду боротьби з коронавірусом виділено 2,5 млрд грн на потреби Фонду соціального страхування. Страхові виплати вже отримали майже 5 тис. осіб, з них – 1 тис. 100 медичні працівники, які перебувають на самоізоляції. Крім того, страхові виплати одержали три родини медичних працівників, які загинули внаслідок боротьби з COVID-19.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      На Сихові восени запрацює Lviv Open Lab
      Наступна публікація
      На Сихові облаштовують новий громадський простір: коли заплановано завершення робіт