Під час огляду багажного відділення правоохоронці виявили 87 мобільних телефонів різних марок із ознаками використання. Ґаджети були акуратно складені в картонний ящик і запаковані в індивідуальні поліетиленові пакети, інформує ДПСУ.
За словами водійки, мешканки Львівської області, телефони — це «передача».






Наразі триває встановлення вартості вилученого. За фактом порушення митних правил на громадянку складено протокол за спробу незаконного переміщення товарів через державний кордон України.
Leopolis.news