24.04.2025

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Сьогодні Львів попрощається із захисником Андрієм Шевчуком

    У середу, 23 квітня, Львів попрощається з військовослужбовцем Андрієм Шевчуком, який боронив Україну від російських окупантів.

    Мерія закликає мешканців та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від розважальних заходів і святкувань, інформує пресслужба ЛМР.

    Чин похорону воїна розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.

    Поховають захисника на Голосківському кладовищі (поле ветеранів №34). 

    Андрій Шевчук (01.12.1970-19.04.2025) Народився у Львові в родині військовослужбовця.

    Навчався у Середній загальноосвітній школі міста Таллінн та у Ліцеї №6 Львівської міської ради. У 1992 році закінчив Талліннське вище військово-політичне будівельне училище. Згодом вступив до Національного університету оборони України.

    Кадровий військовий із понад 20-річним досвідом, підполковник. Упродовж свого життя проходив військову службу у Самбірському та Львівському гарнізонах. Протягом останнього періоду працював у сфері надання послуг з охорони власності. Захоплювався рибальством, мисливством, активно займався спортом.

    Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на оборону держави від російських загарбників до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Проходив військову службу на посаді начальника автомобільної служби на Харківщині та Донеччині. За вірність присязі та сумлінне виконання обов’язків був нагороджений низкою відзнак Міністерства оборони України та Генерального штабу.

    В Андрія Шевчука залишилися батьки, дружина та донька.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      За добу ЗСУ знешкодили 1 210 рашистів
      Наступна публікація
      Чадним газом у Львові отруїлась 12-річна дівчина