Головна тема — як забезпечити стабільний потік туристів у низький сезон та повернути Східниці статус повноцінного лікувального курорту, повідомляє Східницька селищна рада.
Учасники обговорили потребу створення єдиної рекламної та стратегічної лінії просування Східниці як лікувально-оздоровчого центру, а не лише як місця для короткого вікенду. У селищній раді зазначили, що сьогодні багато людей звикли до короткотривалого відпочинку (3–5 днів), тоді як раніше сюди приїздили на 24 дні лікування. Завдання — не втратити тривалі курси оздоровлення, зокрема в низький сезон.
Серед основних пропозицій, які висунули присутні під час зустрічі:
До 13 серпня 2025 року всі готельєри мають подати заявки з пропозиціями щодо свого бачення розвитку майбутнього Східниці. На основі отриманих ідей буде сформована єдина стратегія розвитку курорту.
«Східниця має знову стати місцем, куди їдуть не просто відпочити, а справді лікуватись і оздоровлюватись на тривалий термін», — наголосив Іван Піляк.
Leopolis.news