07.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Сколе рятувальники дістали з каналізаційного колектора собаку

    Джерело: ГУ ДСНС у Львівській області

    5 травня о 20:34 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м. Сколе на вул. Олега Ушневича, Стрийського району собака впав у каналізаційний колектор та не може самостійно вибратися.

    Про це повідомляє ГУ ДСНС у Львівській області.

    Як з’ясувалось, діти під час прогулянки почули як в каналізаційному колекторі скавулить собака, після чого прибігли у пожежно-рятувальний підрозділ, та показали місце події.

    По драбині рятувальники спустились у колектор, закріпили собаку рятувальною мотузкою та підняли тваринку на поверхню, після чого відпустили.

    Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      На Великдень до поліції Львівщини надійшло майже 1200 повідомлень
      Наступна публікація
      Румунські прикордонники виявили ще одне тіло чоловіка на березі Тиси (ФОТО)