13.08.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Сколе запрацював Центр роботи з молоддю

    Джерело: ЛОВА

    Учора, 28 листопада, у Сколе відкрили Центр роботи з молоддю ім. св. Йоана Павла ІІ. 

    Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

    Його створили в межах Програми транскордонної співпраці Польщі та України за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

    У центрі є місця для тимчасового проживання, конференц-зал, кімната для театральних вистав  та виступів, а також інформаційні пункти, орієнтовані на історію та культуру прикордоння.

    «Відкриття нового простору для молоді Львівщини – це завжди радісна новина. Центр розташований у мальовничій місцині, має добрі умови для комфортного перебування та проживання, тож ми розглядаємо його як потенційний простір для проведення частини обласних молодіжних заходів на партнерських умовах. Також розташування такого центру в гірській місцевості дозволить  реалізавувати тут проєкти екологічні, туристичні, соціального підприємництва, тощо», – розповідає провідна спеціалістка управління молоді та спорту Львівської ОВА Ольга Сподарик, яка взяла участь у відкритті центру. 

    Реалізація програми передбачала створення схожого центру у Підкарпатському воєводстві у Польщі. У майбутньому команди центрів та ініціативна молодь зможуть обмінюватись досвідом та методиками. 

    Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      У Львові висадять близько тисячі дерев та понад 6 тис. кущів
      Наступна публікація
      У ЛОВА розповіли, куди звертатись, якщо світло відсутнє понад 9 годин