08.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Сколе затримали 19-річного хлопця, який обікрав монастир

    У  Сколівське відділення поліції 24 травня звернулась 54-річна мешканка одного із селищ району, котра повідомила, що з місцевого монастиря були викрадено значну суму грошових коштів у гривнях та в іноземній валюті.

    Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

    Як встановили правоохоронці, до вчинення крадіжки причетний 19-річний місцевий мешканець. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання включно до позбавлення волі на строк до трьох років.

    Досудове розслідування триває.

     

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Невідомі насипали цукор у бензобаки двох львівських вантажівок, що належать комунальникам
      Наступна публікація
      Стартує реєстрація на безоплатні покази дитячих фільмів у Львові