15.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Сокільниках планують відстріл лисиць, бродячих котів та собак

    З метою запобігання поширення сказу у Сокільниках планують провести відстріл та відлов хижаків.

    Таке повідомлення надійшло голові Сокільницької тергромади Тарасу Сулимку від Львівської міської організації УТМР, повідомляють у місцевих групах.

    Як зазначається, згідно з дозволом Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства №24 планується «відстріл та відлов вовків, лисиць, бродячих собак та котів, сірих ворон в мисливських угіддях Львівської міської організації УТМР».  

    Такий захід планують провести 21 січня у мисливському обході №2 на території Сокільницької ТГ, у світлу частину доби. 

    «Обов’язково прив’яжіть псів, заберіть з вулиць котів», – закликають мисливці.

    Нагадаємо, що у смт Східниця і с. Раневичі, а раніше у с. Бистриця  запровадили карантин через сказ.

    Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news  

     

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      На вулиці Грінченка триває ремонт аварійної ділянки водогону
      Наступна публікація
      Львівські хірурги успішно прооперували 5-річного сина українського захисника