З метою запобігання поширення сказу у Сокільниках планують провести відстріл та відлов хижаків.
Таке повідомлення надійшло голові Сокільницької тергромади Тарасу Сулимку від Львівської міської організації УТМР, повідомляють у місцевих групах.
Як зазначається, згідно з дозволом Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства №24 планується «відстріл та відлов вовків, лисиць, бродячих собак та котів, сірих ворон в мисливських угіддях Львівської міської організації УТМР».
Такий захід планують провести 21 січня у мисливському обході №2 на території Сокільницької ТГ, у світлу частину доби.
«Обов’язково прив’яжіть псів, заберіть з вулиць котів», – закликають мисливці.
Нагадаємо, що у смт Східниця і с. Раневичі, а раніше у с. Бистриця запровадили карантин через сказ.
Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news