Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.
Відтак відбулося чергове засідання робочої групи. До її складу увійшли представники бізнесу, комунальних служб, медицини, культури та освіти. Учасники та експерти обговорили головні напрямки розвитку, а також визначили сильні й слабкі сторони громади. Зокрема, міркували над тим, як проблеми перетворити на успіх. Такий підхід, зазначалося, дозволяє глибше відчути потенціал міста та окреслити нові напрямки його поступу.
Окрім дискусій у форматі «круглого столу» учасники зустрічі застосували виїзну складову. Зокрема, вони відвідали історичний центр Старого Самбора, його сакральні об’єкти, а також новітні – сучасну вітроелектростанцію. За таких умов утверджується спільне бачення майбутнього, яке допомагає об’єднати владу, бізнес та громадськість навколо єдиної мети: зробити життя в громаді кращим.
