18.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Стрию пройшов Регіональний фестиваль бандурного мистецтва

    Днями, 27 березня, у Стрию вперше провели Регіональний фестиваль бандурного мистецтва з нагоди 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

    Про це інформує пресслужба Львівської ОВА.

    Святкова подія організована для популяризації бандурної музики. А також для обміну професійним досвідом викладачів бандури мистецьких навчальних закладів.

    У фестивалі задіяли численну кількість виконавців, а саме 65 учні та 24 викладачі.

    До свята були залучені: 

    • Стрийська ДМШ ім.О.Нижанківського
    • ДШМ с.Лисятичі 
    • Новороздільська дитяча школа мистецтв ім. О.Рудницького   
    • Дитяча школа мистецтв с. Братківці
    • Сколівська ШКОЛА Мистецтв.Сколівської міської ради.
    • Ходорівська дитяча школа мистецтв ім.Б-Ю. Янківського
    • Миколаївська дитяча школа мистецтв  

    Оглядова рада Регіонального фестивалю бандуристів Стрийщини:

    1. Чумак Н.М. – викладач-методист Дрогобицького МФК ім.В.Барвінського;
    2. Гамар Н.М. –старший викладач Дрогобицького МФК ім.В.Барвінського;
    3. Бондаренко В.А.- директор Стрийської ДМШ ім.О.Нижанківського;
    4. Дмитришин О.М. – Викладач-методист,голова ЗМО бандуристів Стрийщини.

    Всі учасники отримали заслужені дипломи за виконану майстерність, а керівники колективів – подяки за плідну, творчу співпрацю та вагомий внесок у розвиток і збереження національної культури України.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      У Львові на вул. Одеській ремонтуватимуть каналізаційний колектор: частину вулиці перекриють
      Наступна публікація
      Податківці пояснили, хто і на які витрати має право скористатися податковою знижкою