Під час акції рідні несли біло-чорний стяг — «Прапор Надії», що є символом вшанування українських військовополонених і зниклих безвісти. Про це повідомили у Стрийській міськраді.
Організатори наголосили, що подібні заходи — це не лише спосіб вшанувати захисників, а й заклик до держави та міжнародної спільноти не забувати про тих, хто досі чекає на повернення додому.
















Leopolis.news