У суботу, 17 лютого, відбудеться традиційний благочинний ярмарок «Дрогобицький крам».
На ярмарку можна придбати смаколики, прикраси, елементи декору, речі для дому та багато іншого, повідомляє Дрогобицька міськрада.
Відбудеться ярмарок на площі Тараса Шевченка (біля Фонтану) о 10:00-19:00 год.
Унікальність «Дрогобицького краму» полягає у тому, що увесь представлений крам – це ексклюзивні вироби, які зроблені з любовʼю руками місцевих умільців.
З початку повномасштабного вторгнення, благодійний захід у нашому місті проводять уже 45-ий раз. І щоразу всі кошти від продажу з «Дрогобицького краму» ідуть на потреби нашим Захисникам.
Нагадаємо, команда Управління культури та розвитку туризму ДМР створила майданчик, де крафтовики можуть продемонструвати та реалізувати свою продукцію, а виручені кошти передають на потреби ЗСУ заради спільної мети – нашої Перемоги.
Leopolis.news