У Судововишнянській громаді відбувся турнір з міні-футболу пам’яті Героя та захисника України, а також колишнього воротаря команди «Олімп» с. Бортятин Олексія Помірка.
Воїн-захисник загинув 14 січня 2024 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини, в районі бойових дій біля населеного пункту Білогорівка Луганської області.
Турнір розпочався під виконання Державного Гімну України. Присутні вшанували пам’ять всіх наших захисників, які віддали своє життя за волю України.
Привітали присутніх спортсменів Судововишнянський міський голова Зеновій Фольтович, директор КУ «Центр надання культурних послуг» Степан Пацула.
У турнірі взяли участь 6 команд Судововишнянської ТГ: «Олімп 1», «Олімп 2», «Юність», «Петровичі», «Ветерани», «Вишня» . За результатами матчів були визначені такі місця: перемогли в турнірі футболісти «Вишня», 2 місце – команда «Петровичі», 3 місце – «Олімп 1».
«Дякуємо всім командам, що знайшли час та завітали в с.Бортятин на благодійний турнір, а вболівальникам дякуємо за підтримку та за донати», – підкреслив директор КУ «Центр надання культурних послуг» Степан Пацула.


Галина Сорока для Leopolis.news
Фото з відкритих джерел