25.04.2025

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    У Трускавці горів житловий будинок

    У Трускавці сталася пожежа на першому поверсі двоповерхового цегляного житлового будинку, критого черепицею, розміром 15×20 м.  на вул. Бойківська, 16.

    Як повідомляє пресслужба ДСНС у Львівській області, повідомлення про пожежу надійшло до Служби порятунку «101», 14 липня о 12:39

    До місця події негайно направили вогнеборців 7-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Трускавець. «По прибуттю до місця виклику, приміщення будівлі було охоплено вогнем, вогнеборці не гаючи часу розпочали гасіння пожежі. О 12:55 пожежу локалізовано та о 13:21 повністю ліквідовано. Завдяки оперативним і злагодженим діям вогнеборців врятовано будівлю

    Вогнем знищено дерев’яну вагонку приміщення сауни та речі домашнього вжитку на площі 30 кв.м, пошкоджено стіни та стелю на площі 50 кв.м. До ліквідації пожежі залучалось 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки», – розповіли рятувальники.

    Внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Причини та обставини події встановлюються.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Українська мова знову під загрозою | Блог Наталії Тимчій
      Наступна публікація
      Блаженніший Епіфаній вшанував захисників України на Меморіалі Героїв Небесної Сотні у Львові