Уночі в Житомирі сталася пожежа у приміщенні єпархіального управління УПЦ.
Про це повідомила пресслужба міськради.
«Через нічну пожежу, котра сталася у приміщенні Житомирського єпархіального управління УПЦ, рух громадського транспорту вулицею Перемоги та Грушевського частково обмежено. Тролейбуси № 2,3 не курсують. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Шевчук. За його словами, рух цих тролейбусних маршрутів відновиться у другій половині дня», – йдеться у повідомленні.
За інформацією головного управління ДСНС Житомирщини, , повідомленні про пожежу надійшло о 06:07.
Пожежа виникла у двоповерховій цегляний будівлі Т-подібної форми, вкритій метало черепицею.
О 07:08 пожежу локалізували, ліквідували о 09:50. Вогнем знищено дах та перекриття на площі близько 600 кв. м.
Загиблих та травмованих унаслідок пожежі не має. На гасіння пожежі залучено 12 одиниць техніки та 54 чоловіки особового складу.
Обставини події встановлюються.
Leopolis.news