1 січня у Львові зафіксували два випадки отруєння чадним газом.
Як інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, о 17:50 у приватному житловому будинку по вул. Сонячна отруїлись, ймовірно, чадним газом, 4 особи, яких у стані середнього ступеню важкості госпіталізували у Львівську ОКЛ.
О 18:35 у квартирі будинку по вул. Шота Руставелі 36 отруїлась, ймовірно, чадним газом, місцева мешканка 2006 року народження (дитина), яку у стані середнього ступеню важкості госпіталізовано в Львівську МДКЛ.
Leopolis.news