Україна успішно застосувала власну далекобійну зброю, уразивши ціль на відстані 700 км.
Про це повідомив Президент Володимир Зеленський у Телеграмі за результатами селекторної наради.
«Мінстратегпром – про власне виробництво. Успішне застосування нашої далекобійної зброї: ціль уражена за 700 кілометрів!», – зазначив глава держави.
«Мінінфраструктури готує наступні кроки в межах «зернового коридору». Кабмін, наш Офіс працюють над підготовкою до зими: енергетична система, Пункти Незламності, бомбосховища», – також зазначив Зеленський.
Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news