Харків’янин Олексій вирішив встановити рекорд з вакцинації від COVID-19 – уже зробив 18 щеплень.
Як з’ясували журналісти одного з українських телеканалів, у медичній авантюрі хлопцеві допомагає лікарка, яка нібито усіляко його заохочує перевіряти на собі вакцини.
Про це у сюжеті телепередачі «Секретні матеріали».
Як стверджують автори сюжету, система Helsi підтверджує, що той самий пацієнт зробив щонайменше 15 щеплень від коронавірусу. Чоловік каже, що йтиме на рекорд і хоче отримати 25 щеплень.
Олексій каже, що після кожного такого досліду він може залишитися на тиждень у лікарні з безкоштовним харчуванням.
Слухайте з 6:56 хв.
Наголосимо, що не варто нікому робити подібні експерименти. Такі практики, як запевняються лікарі, жодної користі для організму не дадуть.
Leopolis.news