10.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Українець зробив 18 щеплень від ковіду: дізнайтесь навіщо (ВІДЕО)

    Харків’янин Олексій вирішив встановити рекорд з вакцинації від COVID-19 – уже зробив 18 щеплень.

    Як з’ясували журналісти одного з українських телеканалів, у медичній авантюрі хлопцеві допомагає лікарка, яка нібито усіляко його заохочує перевіряти на собі вакцини.
    Про це у сюжеті телепередачі «Секретні матеріали». 

    Як стверджують автори сюжету, система Helsi підтверджує, що той самий пацієнт зробив щонайменше 15 щеплень від коронавірусу. Чоловік каже, що йтиме на рекорд і хоче отримати 25 щеплень.

    Олексій каже, що після кожного такого досліду він може залишитися на тиждень у лікарні з безкоштовним харчуванням.

    Слухайте з 6:56 хв.

    Наголосимо, що не варто нікому робити подібні експерименти. Такі практики, як запевняються лікарі, жодної користі для організму не дадуть. 

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Білий рояль на сцені і AC/DC на скрипці: Божик запрошує на концерт у Львові
      Наступна публікація
      На Львівщині стартував регіональний етап конкурсу «Благодійна Україна – 2021»