10.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Українська ППО знищила всі ракети, які летіли на Київ, зокрема, «Іскандер» і «Кинджал»

    Джерело: Генштаб ЗСУ

    У ніч на 21 березня росіяни атакували Київ 2-ма балістичними ракетами «Іскандер-М»/»Кинджал» та 29-ма крилатими ракетами − їх усіх вдалося збити.

    Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ у Telegram.

    «У ніч на 21 березня противник атакував двома балістичними/аеробалістичними ракетами «Іскандер-М» ( KN-23) /Х-47М2 «Кинджал», а також 29-ма крилатими ракетами Х-101/Х-555 із 11 стратегічних бомбардувальників Ту-95МС (райони пусків – Волгодонськ, Енгельс – рф.).

    У результаті успішної бойової роботи усі ворожі ракети були збиті на Київщині!», – йдеться у повідомленні.

    Повідомляється, що ракети заходили з півночі і летіли на Київ.

    До відбиття повітряного нападу залучали зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил та мобільні вогневі Сил оборони України.  

    Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      На Львівщині розпочали оцінювання надання послуг ЦНАПами області
      Наступна публікація
      У Новояворівську авто збило 16-річну дівчину