Про це йдеться у повідомленні МОН.
Тепер учні закордонного округу можуть брати участь у ІІ етапі олімпіад дистанційно. Для цього потрібно:
Бути не молодшим за клас або курс навчання, відповідно до вікових груп для конкретного предмета.
До 14 листопада 2025 року заповнити онлайн-форму реєстрації на обрану олімпіаду:
Астрономія: реєстрація
Біологія: реєстрація
Географія: реєстрація
Інформатика: реєстрація
Інформаційні технології: реєстрація
Історія: реєстрація
Математика: реєстрація
Правознавство: реєстрація
Українська мова та література: реєстрація
Фізика: реєстрація
Хімія: реєстрація
До форми потрібно додати:
сканкопію заявки на участь у ІІ етапі;
згоду батьків на обробку персональних даних;
згоду на знімання та використання зображення учасника.
Приклади документів доступні тут.
Хто може брати участь: учні закладів загальної середньої, професійної та фахової передвищої освіти, які навчаються за кордоном. Бути зарахованим до українського закладу не обов’язково.
Як проходитиме олімпіада:
Учасники виконують завдання самостійно;
Потрібні дві статичні вебкамери (спереду та ззаду);
Обов’язкова присутність в онлайн-конференції протягом усього часу змагання.
Графік: ІІ етап для закордонного округу відбуватиметься синхронно з Україною за київським часом. За тиждень до початку зареєстровані учасники отримають детальну інструкцію на електронну адресу.
Подальші етапи: переможці ІІ етапу формують команду до 12 учасників (не більше трьох з одного класу) для участі у ІІІ етапі олімпіад в Україні. Для цього вони мають надати паспорт, документ про перебування за кордоном та копію РНОКПП.
Leopolis.news