Про це повідомляє 24 окремий штурмовий батальйон «Айдар» у соцмережах.
Підрозділи «Айдару» спільно зі 33 окремим штурмовим полком підняли у населеному пункті український прапор.
«Цей успіх – результат чіткої взаємодії, рішучості та злагодженої роботи підрозділів. Кожен подібний крок – це ще одна сторінка нашої боротьби, що триває щодня, попри втому, ризики та втрати», – наголосили бійці.
Leopolis.news