18.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    «Укренерго» повідомило про значний дефіцит в енергосистемі: можливі аварійні вимкнення

    Джерело: УНІАН

    Сьогодні ввечері 9 травня, з 18:00 до 24:00, через значний дефіцит електроенергії в енергосистемі України після російських атак, можливі аварійні відключення, які торкнуться побутових споживачів.

    Про це повідомляє прес-служба «Укренерго».

    «Сьогодні ввечері, з 18:00 до 24:00, будуть діяти графіки обмеження потужності для промислових споживачів. Але, якщо споживання продовжить зростати, можливе застосування аварійних відключень, яке торкнеться й побутових споживачів», – йдеться в повідомленні.

    Зазначається, що в енергосистемі протягом майже всієї доби, за винятком денних годин, наявний значний дефіцит електроенергії. Причиною є масштабні пошкодження українських електростанцій, через які вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії.

    В «Укренерго» закликали ощадливо споживати електроенергію, особливо з 18:00 до 24:00.

    Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news

     

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Із початку року платники Львівщини перерахували до Держбюджету майже 10 млрд грн
      Наступна публікація
      Запрацював онлайн-калькулятор грошового забезпечення військовослужбовців