Кабінет міністрів погодив звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.
Про це повідомляє «Українська правда».
Прем’єр-міністр вийшов на брифінг по закінченню засідання уряду і офіційно повідомив про звернення до Офісу президента щодо звільнення Кличка.
Звільняє керівника КМДА президент, при цьому Віталій Кличко залишається міським головою Києва й очолює Київраду до наступних виборів у столиці.
Leopolis.news