07.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    «В нас начнут стрєлять наши пости»: щоб вижити в Україні, російські окупанти здаються в полон

    Джерело: Скріншот

    Вирватися з війни в Україні іншим способом загарбники можуть тільки через полон. 

    Тому зараз здаються ще більш охоче, ніж у перші тижні, повідомляє СБУ.

    Про це говорять полонені російські окупанти. 

    «Хотели уйти из части, своим ходом. Расторгнуть контракт, одним словом. На что командир нам ответил, что уедем только «двухсотыми» или «трехсотыми». Если мы попробуем убежать, все будет заминировано. И по нам будут стрелять наши же посты», – розповідають вони СБУ.

    Ця партія окупантів потрапила в полон після контрнаступу ЗСУ на Харківщині, коли українські бійці взяли їх у кільце. 

    Зараз із ними працюють слідчі СБУ, а самі загарбники раді, що зберегли своє життя. 

    Для тих росіян, хто також хоче залишитися живими, нагадуємо телефон, спеціально створений для таких випадків: 2402. 

    Він доступний для українських і російських операторів. 

    Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Рятувальники Львівщини за добу ліквідували 4 пожежі сухої трави
      Наступна публікація
      За благоустрій тимчасового містечка для переселенців на Сихові заплатять 2,5 млн грн