В Маріуполі, російські окупанти скасували літні канікули в школах, щоб «підготувати» дітей до навчального року російською мовою.
Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
«Окупанти оголосили про продовження навчального року до 1 вересня. Тобто, без канікул. Основна мета – деукраїнізація та підготовка до навчального року за російською програмою. Дітям все літо будуть (вбивати в голову) викладати російську мову та літературу, історію росії та математику російською», – повідомив Андрющенко.
За його словами, російські окупанти планують відкрити 9 шкіл. Однак на зараз вдалось знайти і переконати лише 53 вчителів. «По шість вчителів на школу – яскрава ілюстрація російської освіти в Маріуполі при окупації», – зауважив радник мера.
Підготувала Анастасія Андрійчук,Leopolis.news