06.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    В Україні набув чинності закон щодо «листів щастя» для водіїв

    В Україні 23 травня набув чинності Закон № 1438-ІХ «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконаних постанов».

    Про це пише «Українська правда» з посиланням на «Голос України».               

    Більшість автомобілістів сплачує штрафи за порушення правил дорожнього руху, що зафіксовані в режимі фото- та відеозйомки, через особистий кабінет водія у перші десять днів після порушення, оскільки в цей період діє 50-відсоткова знижка.

    Проте в такому випадку все одно відправлялася постанова на пошту порушника. Це призводило до плутанини та в деяких випадках – до повторної оплати штрафу.

    Тепер, у разі сплати штрафу, листи не надсилаються.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      На модернізацію харчоблоків шкільних їдалень уряд виділить мільярд гривень
      Наступна публікація
      На Львівщині нагородили переможців дитячого конкурсу малюнків, присвяченому Дню Європи