В Україні 23 травня набув чинності Закон № 1438-ІХ «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконаних постанов».
Про це пише «Українська правда» з посиланням на «Голос України».
Більшість автомобілістів сплачує штрафи за порушення правил дорожнього руху, що зафіксовані в режимі фото- та відеозйомки, через особистий кабінет водія у перші десять днів після порушення, оскільки в цей період діє 50-відсоткова знижка.
Проте в такому випадку все одно відправлялася постанова на пошту порушника. Це призводило до плутанини та в деяких випадках – до повторної оплати штрафу.
Тепер, у разі сплати штрафу, листи не надсилаються.
Leopolis.news