12.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    В Україні вже зібрали понад 16 млн тонн нового врожаю

    Джерело: agrotimes.ua

    16 млн 574 тис. тонн зерна нового врожаю намолотили аграрії всіх областей України.

    Про це повідомляє Урядовий портал.

    Збір ранніх зернових та зернобобових культур станом на початок серпня проведено на площі 3782 тис. га при врожайності 44,0 ц/га, зокрема:

    • пшениці обмолочено 2 698 тис. га (врожайність – 46,4 ц/га), намолочено 12 513 тис. тонн; 
    • ячменю обмолочено 939 тис. га (врожайність – 40 ц/га), намолочено 3 755 тис. тонн;
    • гороху обмолочено 125,3 тис. га (врожайність – 24,5 ц/га), намолочено 306,4 тис. тонн.

    Лідерами зі збору зернових культур залишаються сільгосптоваровиробники Миколаївщини, вони обмолотили 82% площ, найбільший намолот на Одещині – понад 2 млн тонн.

    Аграрії 9 областей закінчили збирання гороху.

    Сільгосптоваровиробники Дніпропетровщини приступили до збирання гречки.

    Продовжується збір озимого ріпака, який обмолочено на площі 1182,3 тис. га, намолочено 3319,8 тис. тонн насіння при урожайності 28,1 ц/га.

    Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Росіяни застосовують нову підступну тактику виявлення інформаторів Сил оборони на окупованих територіях – Центр нацспротиву
      Наступна публікація
      Львівські медики вперше в Україні провели балонодилятацію слухової труби у дитини