Відбулася передача тіл військовослужбовців, які віддали свої життя за Україну – сьогодні вдалося повернути рідним тіла 44 захисників.
Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
Репатріація тіл з тимчасово окупованих територій України відбулася за сприяння Мінреінтеграції, Уповноваженого зі зниклих безвісти у співпраці з Об’єднаним центром при СБУ, ЦВС ЗСУ, іншими силовими структурами, відомствами та міжнародними організаціями.
Процес повернення тіл загиблих українських військових триває. Він відбувається відповідно до норм Женевської конвенції.
Працює гаряча лінія Уповноваженого зі зниклих безвісти: 0 800 339 247.
Leopolis.news