Про це повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
Останній науково-практичний семінар, що відбувся в Університетській лікарні, підіймав тему «Управління ризиками при адмініструванні антимікробних препаратів». Ця проблематика є надзвичайно важливою для лікарів клініки, адже раціональне використання антимікробних препаратів є ключовим елементом безпеки пацієнтів, запобігання розвитку резистентності та підвищення ефективності лікування.
Доповідь представила доцентка кафедри менеджменту в охороні здоров’я, фармакотерапії та клінічної фармації Юлія Настюха. В обговоренні виступили: завідувач кафедри менеджменту в охороні здоров’я, фармакотерапії та клінічної фармації професор Андрій Зіменковський, медична директорка Університетської лікарні Олена Прикупенко, в.о. завідувачки кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ФПДО професорка Ольга Філик, завідувачка неврологічного відділення Університетської лікарні Анастасія Квочкіна та інші лікарі. До заходу долучилися кафедральні працівники, лікарі клініки та здобувачі освіти. Усі учасники виявили високу зацікавленість, отримали важливу інформацію для покращення протоколів лікування пацієнтів і домовилися про подальшу тісну співпрацю між кафедрою та лікарнею.
Leopolis.news