Захищаючи Україну від рашистів загинули троє захисників із Червнограда.
Про це повідомили в Червоноградській міській раді.
«Одразу три родини сколихнуло горе непоправної втрати. В бою за незалежність і свободу України, мужньо виконавши військовий обов’язок, загинули:
Не вистачить слів, аби висловити родинам загиблих Героїв співчуття у зв’язку з важкою й непоправною втратою. Схиляємо голову у скорботі і не маємо права забути ціну нашої свободи, адже Воїни віддали найцінніше за кожного з нас.
Світла пам’ять і вічна слава Героям!», – йдеться у повідомленні.
Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news