«В 2015 році я закрив підприємницьку діяльність і пішов у добровольчий батальйон «Тернопіль». Рідні були в шоці. Але з часом все нормалізувалося. Виконання службово-бойових завдань почалося з підготовки, яка охоплювала багато всього, що пов’язано із технікою ведення бою і вмінням виживати і рятувати. Потім була служба на блокпостах. Затримання диверсантів, прильоти мін, допомога у відновленні безпеки на Донбасі», – згадує гвардієць свій перший бойовий досвід.






Коли «гаряча фаза» АТО пройшла, Ром звільнився з першого підрозділу, але продовжив службу в силових структурах. І коли розпочалося повномасштабне вторгнення, знову взяв зброю до рук, ставши до лав Національної гвардії України. Сьогодні він несе службу у 2 Галицькій бригаді НГУ.
Його історія – це приклад стійкості, людяності та незламності духу українського воїна.
Повну версію інтерв’ю з нацгвардійцем дивіться у програмі «І сила, і воля» на телеканалі «Тернопіль 1» за посиланням.
Leopolis.news