За відповідне рішення проголосували сім членів ВРП, шестеро висловилися проти, повідомляє Судово-юридична газета.
Провадження щодо судді відкрили через значну кількість закритих ним справ за статтею 130 КУпАП (керування транспортом у стані сп’яніння) у зв’язку із завершенням строків притягнення до адміністративної відповідальності.
Автор скарги вказував, що суддя безпідставно затягував розгляд матеріалів, унаслідок чого водії уникали покарання. Зокрема, Бориславський нерідко передавав справи на розгляд громадських організацій або трудових колективів, посилаючись на норми статті 21 КУпАП у редакції, яка втратила чинність після березня 2021 року.
Друга дисциплінарна палата ВРП дійшла висновку, що суддя:
Такі дії палата розцінила як недбале виконання службових обов’язків та застосувала до судді дисциплінарне стягнення у вигляді попередження.
Під час розгляду скарги Вища рада правосуддя не підтримала висновки дисциплінарної палати. За результатами обговорення ВРП ухвалила рішення повністю скасувати дисциплінарне стягнення, накладене на Юрія Бориславського, та закрити провадження щодо нього.
Leopolis.news