У Червоноградській центральній міській лікарні проводять внутрішні оздоблювальні роботи приймального відділення в межах проєкту «Велике будівництво».
Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.
Станом на 11 березня у лікарні виконано робіт на 9 млн 350 тис грн. Проведено демонтаж внутрішніх перегородок, поштукатурено стіни, замінено внутрішні двері, вентиляційну систему. На даний момент проводять внутрішні оздоблювальні роботи.
Споруджено естакади на два автомобілі. Також на території закладу збудований адміністративний корпус, замінено каналізаційну та пожежну системи.







Leopolis.news