07.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    За добу на Львівщині з коронавірусом госпіталізували 47 осіб

    Джерело: freeradio.com.ua

    За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 47 осіб. Скеровано на самоізоляцію – 838 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 885 осіб. Померлих – 10 осіб.

    Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

    Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 172 осіб. В реанімації перебуває 113 людей, з них на апаратах ШВЛ – 32.

    Знаходиться хворих в стаціонарах 1044 (21,60 %), з них:

    у Львівській обласній інфекційній лікарні – 75
    у Центрі легеневого здоров’я – 77
    у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих – 88
    у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» – 5
    у ОКЛ – 21
    у ЛШМД – 116
    у 1 МКЛ – 36
    у 5 МКЛ – 40
    у 8 МКЛ – 48
    у 1-му пологовому будинку – 9
    у Львівській клінічній лікарні на ЗТ філії “ЦОЗ” АТ  “Укрзалізниця” – 5
    у Стрийській міській лікарні – 95
    у Стебницькій міській лікарні – 58
    у Рудківській лікарні – 60
    у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи – 31
    у Кам’янка-Бузькій ЦРЛ – 29
    у Сокальській ЦРЛ – 25
    у Жовківській ЦРЛ – 26
    у Жидачівській ЦРЛ – 32
    у Самбірській ЦРЛ – 40
    у Буській ЦРЛ – 42
    у Пустомитівській ЦРЛ – 16
    у Перемишлянській ЦРЛ – 41
    у Старосамбірській ЦРЛ – 29

    За увесь час по Львівській області: COVID-19 підтверджено у 135 051 особи. Померло – 3543. Одужали – 126 406 осіб.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Центр «Джерело» до Дня захисту дітей організовує свято та збір коштів на платформі dobro.ua
      Наступна публікація
      Пісня Go_A «Шум» посіла перше місце в рейтингу світових трендів Spotify