08.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Запали свічку пам’яті: делегація з Львівщини у Любліні вшанувала пам’ять жертв Голодомору (ФОТО)

    Джерело: Львівська ОДА

    Делегація Львівського суспільно-культурного товариства «Холмщина» вшанувала пам’ять жертв Голодомору у м. Люблін (Республіка Польща).

    Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

    Члени делегації вже традиційно взяли участь у вшануванні трагедії Голодомору в м. Люблін (Республіка Польща), що організовує Генеральне консульство України у Любліні. Заходи відбулись біля пам’ятного знаку «Пам’яті мільйонів жертв великого голоду (голодомору) в Україні 1932-1933».

    Окрім того, члени делегації також вшанували пам’ять воїнів армії Української Народної Республіки на православному кладовищі на вулиці Липовій у м. Люблін.

    Ця поїздка відбулась за сприяння департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      У Львові під час п’яної сварки чоловік вдарив співмешканку ножицями у живіт
      Наступна публікація
      На Волині у відділку покінчив життя самогубством патрульний поліцейський