12.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Завдали збитків на 500 тис. грн: двох чоловіків судитимуть за незаконну порубку лісу на Червоноградщині

    Прокурорами Червоноградської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох мешканців Волині за фактами незаконної порубки лісу (ч. 4 ст. 246 КК України).

    Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

    За даними слідства, у листопаді 2022 року обвинувачені здійснили незаконну рубку дерев без спеціального дозволу в захисних лісонасадженнях залізниці на Червоноградщині.

    Внаслідок таких дій державі було завдано близько 500 тис грн збитків.

    За клопотанням прокурора, з метою забезпечення відшкодування заподіяної шкоди, на майно обвинувачених накладено арешт.

    Досудове розслідування здійснювали слідчі відділення поліції № 2 Червоноградського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області. 

    Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      У Дрогобичі запустили опитування, що має бути на місці зруйнованого будинку на Грушевського
      Наступна публікація
      У Самборі пам’ятною академією відзначили уродини знакового заньківчанина Володимира Глухого