14.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Завдали збитків на понад 53 млн грн: двом службовцям Волинської митниці оголосили підозру

    Джерело: НАБУ

    НАБУ і САП повідомили про підозру двом службовим особам Волинської митниці, дії яких призвели до збитків державі на суму понад 53 млн грн.

    Як інформує НАБУ, за даними слідства, впродовж жовтня – грудня 2020 року службовці митниці сприяли незаконному переміщенню через міжнародний пункт пропуску «Ягодин» комп’ютерної техніки Apple без належної сплати митних платежів. Імпортовану продукцію зокрема маскували вживаною сільськогосподарською технікою та механічним обладнанням.

    Всього задокументовано вісім епізодів, коли службовці митниці умисно не помічали незаконне переміщення товарів, складали підроблені документи, вносили до автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор» неправдиву інформацію, чим незаконно мінімізували митні платежі.

    Дії осіб кваліфіковані за ч. 2 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України.

    Слідство триває, НАБУ і САП встановлюють інших можливих учасників злочину.

    Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      До розслідування вбивства Фаріон залучили сотні фахівців – МВС
      Наступна публікація
      На фронті сьогодні відбулося уже понад 100 бойових зіткнень – Генштаб