07.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Жителя Самбора засудили на 180 годин громадських робіт за насилля над дружиною

    Джерело: chytomo.com

    За публічного обвинувачення Самбірської окружної прокуратури 54-річного місцевого мешканця визнано винним у домашньому насильстві (ст. 126-1 КК України).

    Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

    Йому призначено покарання у виді 180 годин громадських робіт.

    Встановлено, що у Самборі засуджений проживав разом із своєю 52-річною дружиною. Підсудний часто зловживав алкоголем та вчиняв безпричинні конфлікти з потерпілою.

    Зокрема, чоловік безпідставно ображав жінку, нецензурно висловлювався у її адресу, також неодноразово звучали словесні образи. Під час чергового конфлікту фігурант застосував фізичну силу до дружини.

    Як наслідок, такі протиправні дії засудженого завдали фізичного болю та призвели до психологічних страждань жінки.

    Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Легковик та мотоцикл зіткнулись у Трускавці: є травмовані (ФОТО)
      Наступна публікація
      Прокуратура Яворівщини вимагає повернути державі 26 га земель енергетики