08.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    ЗСУ «демобілізували» ще майже 600 рашистів

    Джерело: Генштаб ЗСУ

    За минулу добу, 12 вересня, українські військові ліквідували 590 російських загарбників, 16 танків, 30 артилерійських систем та 14 ББМ.

    Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у Facebook.

    Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 13.09.23 орієнтовно склали:

    • особового складу − близько 270 350 (+590) осіб,
    • танків − 4 584 (+16) од,
    • бойових броньованих машин − 8 792 (+14) од,
    • артилерійських систем − 5 902 (+30) од,
    • РСЗВ − 766 (+2) од,
    • засобів ППО − 517 (+2) од,
    • літаків − 315 (+0) од,
    • гелікоптерів − 316 (+0) од,
    • БПЛА оперативно-тактичного рівня − 4 650 (+5) од,
    • крилатих ракет − 1 455 (+0) од,
    • кораблів/катерів ‒ 19 (+0) од,
    • автомобільної техніки та автоцистерн − 8 444 (+31) од,
    • спеціальної техніки ‒ 884 (+3) од.

    Дані уточнюються.

    Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      На Самбірщині Бісковицька громада відкрила другий дошкільний заклад
      Наступна публікація
      У Львові перевірили понад 25 тисяч балконів: 10% із них потребують ремонту