logo
06/06
05/06
2 ...

У Львові облаштують близько сотні тренувально-вигульних майданчиків та маршрутів для собак

11-07-2019915

У Львові облаштують близько сотні тренувально-вигульних майданчиків та маршрутів для собак
Фото: ілюстративне

Сесія Львівської міської ради ухвалила рішення про затвердження видів та переліку місць (локацій) для вигулу собак у Львові.

Таке рішення під час засідання сесії Львівської міськради підтримали 47 депутатів, повідомляє кореспондентка Leopolis.news.

Своїм рішенням депутати затвердили такі види місць для вигулу і тренування собак у Львові: прогулянкові маршрути (дозволяються прогулянки з собакою на повідку; вигульні майданчики (дозволяється вільний вигул собак без повідка); тренувально-вигульні майданчики (дозволяється вільний вигул собак без повідка).

Також сесія затвердила перелік місць (локацій) прогулянкових маршрутів, вигульних і тренувально-вигульних майданчиків для собак на території Львова – їх буде близько сотні.

Депутати ЛМР доручили департаменту житлового господарства та інфраструктури спільно з Львівським комунальним підприємством «Лев» напрацювати та затвердити програму створення інфраструктури для належного вигулу собак у Львові на 2019-2023 роки.

Депутатка ЛМР Ірина Оршак зазначила, що, аби власники домашніх улюбленців могли в гідних умовах вигулювати своїх тварин, необхідно облаштувати місця для вигулу і дресирування собак. Зараз собак вигулюють із порушенням правил, іноді навіть на дитячих майданчиках. А після впровадження ухвали для цього будуть визначені місця, урни, відповідний благоустрій.

Леся БУРБАН, Leopolis.news