logo
30/05
29/05
28/05
2 ...

Маркіян Мальський: Хочу, щоб на конкурс із відбору голів РДА подалося максимум кандидатів

15-08-2019518

Маркіян Мальський: Хочу, щоб на конкурс із відбору голів РДА подалося максимум кандидатів
Фото: ЛОДА

11 серпня президент України Володимир Зеленський звільнив одразу 11 голів райдержадміністрацій у Львівській області. Ще 9 очільників РДА було звільнено раніше. Отже, 20 районними державними адміністраціями Львівщини керують заступники звільнених очільників районів або керівники апаратів РДА.

Кореспондент Leopolis.news поцікавився в голови Львівської облдержадміністрації, коли можна очікувати призначення нових керівників районів.

Як зазначив голова ЛОДА Маркіян Мальський, керівниками районних державних адміністрацій повинні стати відповідальні, патріотичні, креативні люди, які не бояться важкої роботи та є відкритими до постійного діалогу зі своїми громадами.

«Сьогодні резюме претендентів на ці посади надходять звідусіль. Хтось просто надсилає їх мені, за когось просять, когось рекомендують. Але я хочу, щоб цей процес увійшов нарешті в нормальне русло і всі охочі могли взяти участь у цьому процесі. Кожна людина має шанс спробувати свої сили в ньому і претендувати на посади майбутніх очільників районів. Тому проведемо конкурс на посади голів районних державних адміністрацій. Жодних обмежень немає. Оберемо найкращих. До речі, дехто, коли почув, що буде конкурс, передумав висувати свою кандидатуру. На сайті проекту LIFT.net.ua незабаром з’являться відповідні форми, які зможе заповнити кожен охочий поборотися за посаду голови райдержадміністрації. Це буде чесний та прозорий відбір», – зазначив Маркіян Мальський.

Голова ЛОДА наголосив, що, відповідно до закону, кандидатури на посади голів районних державних адміністрацій Кабінету Міністрів України вносять голови відповідних обласних державних адміністрацій. На кожну посаду вносять одну кандидатуру. Голів місцевих державних адміністрацій призначає на посаду президент України за поданням Кабінету Міністрів на строк повноважень глави держави.

Маркіян Мальський у розмові з кореспондентом Leopolis.news висловив сподівання, що визначення претендентів на посади голів райдержадміністрацій пройде досить швидко і триватиме орієнтовно до кінця серпня. Подання на призначення президенту України, радше за все, вноситиме вже новий уряд.

Юрій ЛУЖНИЙ, Leopolis.news